کيف رودوشي مارال مدل Edward

یکی بیشتراز ساده‌ترین و درعین‌حال زیباترین کیف‌های «درسا» (Dorsa) با اسم «3757» شناخته می‌شود. این کیف اداری مردانه بیش تر از چرم ارگانیک گاوی ساخته شده است. کیف با طرح چرم کلاسیک هورس تزیین شده و با شرایط صافش حس آسانی و مینیمال را به بیننده منتقل می‌کند. درست در میانه‌های کیف یک قفل فلزی فعالیت گذاشته شده است. این قفل نقره‌ای‌رنگ با یک کلید باز و بسته می‌شود. با وجود چنین قفلی کیف شما توسط افراد دیگر به‌راحتی باز نخواهد شد. دسته‌ی چرمی و ضخیم کیف با دو حلقه‌ی فلزی به بالای کیف متصل شده است. این مدل بیشتراز مقاومت بالایی در برابر وزن و فشار برخوردار است. کیف با رنگ سیاهش به‌راحتی با لباس‌های گوناگون آقایان ست می‌شود. ابعاد این کیف برابر با 11 × 30.5 × 41 سانتی‌متر است. این معیار برای یک کیف دستی و اداری کاملاً منطقی به حیث می‌رسد. آستر کیف بیش تر از پارچه تهیه شده و باطن کیف را نرم‌تر و زیباتر کرده است. بند برزنتی این کیف به‌راحتی بیشتراز آن جدا می‌شود. در محفظه‌ی حیاتی دو جای مطمئن برای نگهداری خودکار یا خودنویس شما در حیث گرفته شده است. جاکلیدی باطن محفظه‌ی حساس به بدنه دوخته شده و برای محافظت کلیدهای شما کاملاً مطلوب به حیث می‌رسد. سه محفظه‌ی وسیع برای محافظت اسناد و مدارک کلیدی شما در این کیف طراحی شده است. کیف اداری درسا 3757 با در حیث داشتن چرم مرغوب، کیفیت تولید بالا، ابعاد مناسب، برند شناخته‌شده و جیب‌های مختلف و کاربردی‌اش قیمت خرید متعددی دارد.

کیف دستی جور «108» بیشتراز برند «یاک» (Yak) دلخواه استفاده‌ی بانوان است. کیف دستی چرم طبیعی کهن چرم مدل Pf23 کیف زنانه‌ی یاک معادل 32 × 13.5 × 24.5 سانتی‌متر است. کیف یاک بیش تر از چرم تصنعی و مصنوعی ساخته شده و به رنگ طوسی میباشد که این رنگ را به‌راحتی می‌توان با لباس‌ها و تیپ‌های متفاوت هماهنگ کرد. آستر کیف نیز از جنس جیر مرغوب ساخته شده است. محفظه‌ی کلیدی کیف به وسیله‌ی یک زیپ باز و بسته می‌شود. این کیف دارنده یک جیب خارجی و سه عدد جیب داخلی است. نوع 108 یاک کیفی جادار و زیباست که راحت می‌توانید لوازم موردنیازتان را با خود حمل کنید. این کیف دارنده دو دسته‌ی کوتاه به ارتفاع 10.5 سانتی‌متر میباشد که به صورت دستی مسئله به کار گیری قرار می‌گیرد و معمولا برای مهمانی‌ها و مجالس کاربرد دارد. روی جیب خارجی کیف، سگکی طلایی‌رنگ و فلزی قرار گرفته که زیبایی ظاهری آن را ارتقا داده است.

کیف جور «111068F-5» بیش تر از مارک «شهر چرم» (Leather City) بیشتراز جنس چرم صددرصد ارگانیک (چرم گاوی) باکیفیت و مضاعف نرم و لطیف ساخته شده است. روی کیف بیش تر از طرح «فلوتر» استفاده شده که به زیباترشدن ظواهر آن امداد فراوانی کرده است. رنگ قهوه‌ای واضح کیف شهر چرم بیش تر از آن گونه رنگ‌هایی هست که به‌راحتی با انواع لباس و کفش هماهنگ خواهد شد. کیف گونه 111068F-5 دارای ابعاد 7 × 16 × 20 سانتی‌متر می‌باشد و کیفی با سایز متوسط محسوب میشود که نه‌تنها به‌خوبی می‌توانید لوازم خویش را باطن آن قرار دهید، بلکه قابلیت حمل آسانی هم دارد. آستر داخلی کیف پارچه‌ای است. کیف بوسیله دکمه و زیپ باز و بسته می‌شود. کیف رودوشی جور 111068F-5 دارای یک بند بلند است که می‌توانید آن را به‌صورت صاف و یا این که کج روی دوش خویش بیندازید و در ضمن این بند قابلیت تهیه و تنظیم و کوتاه و بلندشدن داراست که جداشدنی نیز هست. داخل کیف دارنده دو جیب است که یکی از معمولی و دیگری زیپ‌دار بوده و در محفظه‌ی حساس کیف قرار دارد. یک جیب زیپ‌دار در پشت کیف و یک جیب زیپ‌دار در جلوی کیف چشم می‌شود. یک جیب ساده هم تحت زبانه‌ی کیف قرار داده شده است. به‌طورکلی کیف دسته 111068F-5 شهر چرم کیفی زیبا با سایز دلخواه و جیب‌های دوچندان می‌باشد که بها خرید بالایی دارد.


کیف اداری چرم مشعد نوع A5556 بیش تر از چرم ارگانیک ساخته شده و نیز برای خانم‌ها و هم برای آقایان مطلوب است. چرم ارگانیک ظاهر کیف را بسیار شیک کرده است. از طرف دیگر چرم مقاومت بالا و قدمت طولانی خواهد داشت. برای یک کیف اداری تعداد محفظه‌ها اهمیت متعددی دارد. همینطور محفظه‌ها بایستی طوری طراحی شده باشند که فرد بتواند ترازو زیادی وسایل و مدارک را در آن جای دهد در عین این که، کیف نامرتب و نامرتب نشود. گونه A5556 دارای 3 عدد جیب داخلی و 1 عدد جیب فرنگی است. محفظه‌ی فرنگی از دسته زیپ‌دار هست و پشت کیف قرار گرفته است. همینطور محفظه‌ی اصلی هم زیپی می‌باشد و دو قست تقسیم شده است. باطن کیف یک محفظه‌ی بزرگ زیپی، جای کارت و خود کار قابل مشاهده هستند. گفتنی می‌باشد نوع A5556 به شکل دستی و رودوشی قابل به کار گیری میباشد و یک بند رودوشی دارااست که به وسیله سگک تهیه می‌شود. در پایان این که آستر داخلی کیف پارچه می‌باشد و درب آن به صورت مگنتی بسته می‌شود. مگنتی بودن درب باز و بسته کردن آن را فراوان ساده می‌کند.

کیف رودوشی نوع «Edward» بیش تر از برنن «مارال چرم» (Maral Leather) بیش تر از چرم صد درصد ارگانیک گاوی ساخته شده و طرح کلاسیک (ساده) دارد. کیف چرمی مارال به رنگ قهوه‌ای پر‌نور میباشد که نیز برای بانوان و نیز برای آقایان قابلیت به کار گیری دارد. جنس آستر کیف پارچه‌ای است. ابعاد کلی کیف حدوداً 19.5 × 25 × 8.5 سانتی‌متر هست که حمل آسانی داشته و جادار و زیاد خوش‌دست است. کیف به وسیله‌ی زیپ باز و بسته میشود و علاوه‌بر یک دسته‌ی کوتاه در قسمت بالایی یک بند قابل تهیه با قابلیت جداشدن به بیشترین طول 157 سانتی‌متر نیز داراست که در چهره عدم موردنیاز می‌توان آن را جدا کرده و صرفا بیش تر از گونه استفاده کرد. کیف رودوشی مارال چرم دارنده شش عدد جیب داخلی و سه عدد جیب فرنگی است. کیف داری یک جیب داخلی ساده، یک جیب داخلی زیپ‌دار، دو جا برای نگهداری خودکار و یک جا برای قراردادن کارت اعتباری و یک کارت ویزیت است؛ همینطور کیف رودوشی دسته Edward دارای دو جیب خارجی زیپ‌دار و یک جیب خارجی با دکمه‌ی مگنتی نیز هست. کیف رودوشی جادار و زیبای مارال کاربرد بالایی دارد و مهم‌ترین نکته‌ی آن این می باشد که برای بانوان و نیز برای آقایان می‌تواند مسئله به کار گیری قرار بگیرد و رنگ آن طوری است که ست کردن آن با انواع لباس‌ها فعالیت ساده‌ای است.

کیف اداری مردانه‌ی «چرم مشهد» مدل «Mashad Leather A5534» از جذاب‌ترین و باکیفیت‌ترین کیف‌های اداری چرمی است که با ادغام رنگ و طراحی جذابش بی‌شک توجه آقایان بسیاری را به خویش جلب می‌کند. هر مرد شیک‌پوشی به خوبی می‌داند که خاص پوشیدن یا این که به عبارت خوب تر خوب‌پوشیدن و به کار گیری از شایسته ترین و شیک‌ترین اکسسوری‌ها، تداعی‌گر مفهوم اقتدار خواهد بود. در این بین، کیف اداری یکی از از کاربردی‌ترین انواع این اکسسوری‌ها هست که انتخاب صحیح و بهترین آن برای اکثر وقت ها آقایان بیش تر از کارمند گرفته تا مدیرعامل اهمیت اکثری دارد. کیف اداری چرم مشهد دسته «A5534» را می‌توان یکی از بیشتراز جذاب‌ترین و زیباترین انواع کیف‌های اداری برشمرد که بیشتراز جنس چرم ارگانیک با برنامه ای نسبتا ساده ساخته شده است. این کیف اداری بیش تر از یک زبانه‌ی حیاتی برخوردار می‌باشد که با یک دکمه‌ی مگنتی بسته شده و پس بیشتراز باز شدن، دسترسی به محفظه‌ی زیپ‌دار دارای اهمیت را میسر می‌سازد. در قسمت رویی کیف و تحت زبانه، یک محفظه‌ی بزرگ پباده سازی شده که باطن آن یک جیب زیپ‌‌دار، دو جای مداد و یک جای کارت نیز به چشم می‌خورد. درون محفظه‌ی اصلی نیز یک جیب زیپ‌دار پباده سازی شده و محفظه‌ی بیشتری را به صورت مجزا در اختیار کاربر قرار می‌دهد. علاوه بر این دو قسمت، در نصیب رویه‌ی کیف و بخش پشتی نیز شاهد یک جیب بزرگ زیپ‌دار هستیم. پباده سازی و دوخت کیف تماما نشان از ظرافت و کیفیت ایجا قابل‌توجه این جور دارند. علاوه بر دوخت بدنه‌ی اصلی کیف، چه بسا در دوخت و طراحی دسته‌های با اهمیت نیز شاهد توجه فراوانی هستیم. با توجه به محفظه‌های متعدد کیف و همچنین پباده سازی زبانه‌ی اصلی، دسته‌ها روی بدنه‌ی اساسی دوخته و بیش تر از ذیل این زبانه رد شده‌اند که شایسته ترین ارگونومی و ماندگاری کیف را به همراه داشته باشد. گفتنی هست همراه کیف یک کاور پارچه‌ای و همچنین یک بند بلند قابل غیر وابسته شدن نیز عرضه شده است. بند بلند به راحتی بیش تر از طریق دو حلقه‌ی فلزی طرفین کیف به بدنه‌ی کلیدی متصل شده و امکان حمل کیف روی دوش را فراهم می‌سازد. در مجموع در شرایطی که شما نیز از آن دسته بیشتراز افرادی هستید که به زیبایی و کیفیت پوشش و اکسسوری‌های خویش اهمیت می‌دهید این گونه بی‌شک یکی بیشتراز بهترین و کارآمدترین گزینه‌های قابل‌تامل بوده و اما هدیه‌ای باارزش و قابل‌توجه نیز محسوب می‌شود.

کیف رودوشی جور «Vandad» بیشتراز برنن «مارال چرم» (Maral Leather) از چرم صد درصد ارگانیک گاوی ساخته شده و طرح فلوتر دارد. کیف چرمی مارال به رنگ قهوه‌ای پر‌نور میباشد که هم برای بانوان و هم برای آقایان قابلیت به کار گیری دارد. جنس آستر کیف پارچه‌ای است. ابعاد کلی کیف حدوداً 21.5 × 23.5 × 6 سانتی‌متر هست که حمل آسانی داشته و جادار و مضاعف خوش‌دست است. نحوه‌ی باز و بسته شدن کیف مگنتی است. کیف مارال چرم مدل Vandad دارای یک بند رودوشی با قابلیت تغییر‌و تحول میزان و تهیه ارتفاع میباشد که حداکثر طول آن به 163 سانتی‌متر می‌رسد. کیف رودوشی مارال چرم دارنده شش عدد جیب داخلی و چهار عدد جیب فرنگی است. کیف داری یک محفظه‌ی اصلی، چهار جیب داخلی ساده و دو عدد جیب داخلی زیپ‌دار است. همینطور کیف رودوشی مدل Vandad دارای دو جیب خارجی با دکمه‌ی مگنتی و دو جیب خارجی زیپ‌دار هم هست. کیف رودوشی جادار و زیبای مارال کاربرد بالایی دارااست و مهم‌ترین نکته‌ی آن این هست که رنگ قهوه‌ای آن را به‌راحتی می‌توان با انواع لباس‌ها و تیپ‌ها هماهنگ کرد.

محصولات چرمي انزوروسي ايتاليا كه از برند‌هاي محبوب اروپايي در صنعت چرم بوده در سال 1970 تاسيس شده و فعاليت مي‌كند. اين كشور كه رتبه‌ي يك جهاني اين حرفه را داراست داراي قوي‌ترين صنعت دباغي در جهان است. دباغي چرم اين محصول ها با رنگ‌هاي پيگمنت طبيعي و ماندگاري دايمي بیشتراز حرفه‌اي‌ترين روش‌ها بوده و براي محيط زيست بي‌زيان و مطابق استاندارد‌هاي ايتالياست. 11007 بیشتراز كيف‌هاي اداري پر‌حجم و جديد انزوروسي است. در طراحي آن تمام نياز‌هاي روزانه مسئله نظر و كارآمد بودن جهت تمام نياز‌هاي شما پاسخ گوست. داراي سه محفظه اصلي بوده كه بوسیله زيپ باز و بسته مي‌شود و در محفظه اول علاوه بر قابليت حمل اسناد و مدارك سه عدد جا خودكاري و دو جيب مطلوب براي حمل تلفن همراه و يا اكسسوري الكترونيكي مانند هارد اكسترنال و ساير وسايل شما طراحي شده است. در محفظه وسط يك جاي لپ‌تاپ دلخواه تا سايز 15 اينچي قرار مي‌گيرد. طبله سوم 11007 مناسب حمل اسناد و مدارك بوده و داخل آن هم يك جيب زيپي براي نگهداري بیش تر از وسايل كوچكتر مثل كيف پول و غيره تعبيه شده است.

کیف مردانه‌ی گونه «A5533» بیش تر از مارک معتبر «چرم مشهد» (Mashad Leather) کیفی اداری میباشد که به رنگ قهوه‌ای تیره بوده و این رنگ را به راحتی می‌توان با انواع لباس‌ها و تیپ‌ها هماهنگ کرد. کیف مدل A5533 از چرم صد درصد طبیعی گاوی ساخته شده که طرح چرم آن ساده است. ابعاد کیف حدوداً 8 × 39 × 28 سانتی‌متر هست و به وسیله‌ی قفل رمزدار باز و بسته می شود و با وجود این قفل‌ها وسایل درون کیف امنیت بیشتری خواهند داشت. کیف اداری چرم مشهد دارای یک دسته‌ی کوتاه و ثابت و همینطور یک بند بلند میباشد که به چهره رودوشی نیز می‌تواند گزینه استفاده قرار بگیرد. بند رودوشی قابل جداشدن می‌باشد که در صورت عدم فایده می‌توانید آن را از کیف جدا کرده و تنها بیش تر از دسته‌ی اثبات استفاده کنید؛ همچنین بند بلند رودوشی قابلیت تهیه و تنظیم دارد. کیف دارنده پنج جیب ساده، دو محفظه برای کارت اعتباری و دو محفظه برای نگهداری خود کار و همین‌طور یک جیب زیپ‌دار است که تحت در کیف قرار گرفته‌اند و غیر وابسته بیش تر از محفظه‌ی دارای اهمیت هستند. در نصیب پشتی کیف هم یک جیب زیپ‌دار وجود دارد که جیب فرنگی محسوب می‌شود. به طور کلی کیف نوع A5533 چرم مشهد هم جادار و زیباست و نیز بیشتراز کیفیت بالایی برخوردار است.

كيف اداري يكي بیشتراز وسايليست كه انتخاب دلخواه آن براي اکثر اوقات افراد در هر سمتي كه هستند اهميت زيادي دارد. «كيف اداري چرم مصنوعي دنیا كد 2020» با طرحي اسپورت و شيك داراي فضاي كافي جهت وسايل يك دانشجو و يا كارمند است. اين كيف در بخش جلويي خود داراي يك قفل فلزي به رنگ طلائي بوده كه به رويه ‌اي كه بر روي بدنه اصلي كيف سوار شده، متصل می‌باشد و وظيفه‌ي قفل كردن در كيف را برعهده دارد. همچنين يك هدايت كننده ادامه بند ميباشد كه زيبايي و اصالت آنرا بيشتر ميكند. در قسمت پشت اين كيف چرمي يك زيپ وجود دارااست كه جايي دلخواه براي برخي وسايل و مدارك میباشد و سوای نياز به باز كردن قفل فلزي مي‌توان بیشتراز آن استفاده كرد. با دو گونه چرمي تعبيه شده در بالاي كيف كه بیشتراز باطن رويه رد شده‌اند مي‌توان علاوه بر موقعیت رودوشي، كيف را به ‌صورت دستي نيز حمل نمود. دوخت پر‌نور بر روي چرم قهوه‌اي كار را زيبا و جالب نموده است. اين كيف اداري داراي دو جور نسبتا بلند و يك بند بلند رو دوشي نيز هست. در كل مي‌توان اين كيف را با جيب‌هاي متعدد، میزان مناسب، دسته‌ي مستحكم، بند دوشي قابل تنظيم و… يك گزينه دلخواه براي خريد و يا هديه دادن به افراد برنا بر شمرد. اين محصول از توليدات شركت «جهان نما» بوده كه سال‌هاست در زمينه توليدات چرم فعاليت مي‌كند. جهت نگهداري خوب تر و سالم ماندن اين محصولات، اين كيف‌ها را نبايد مستقيم بر روي زمين و آسفالت و… قرار دهيد و از قرار دادن در معرض حرارت مستقيم و زياد آفتاب به برهه زمانی طولاني در جاهايي مثل زير شيشه اتومبيل نيز جلوگيري كنيد. براي تميز كردن كيف بیش تر از هيچ دسته آستون يا اسپري‌هاي تميزكننده به کار گیری نكنيد و صرفا با حوله يا دستمال نخي مرطوب تراز چرم را تميز كنيد.

کیف رودوشی دسته «1-111074» مارک «شهر چرم» (Leather City) نیز برای بانوان و هم برای آقایان قابل استفاده می‌باشد �